full-width das
Bezpieczne Wakacje – Jelenia Góra 

Wczoraj( 6.07.2018 ) o godz.11. na Placu Ratuszowym najmłodsi jeleniogórzanie spotkali się z strażnikami miejskimi, policjantami i innymi służbami związanymi z bezpieczeństwem, by przez zabawę dowiedzieć się, jak spędzić wakacje i bawić się w czasie wakacji w bezpieczny sposób.


DSC03731


Przygotowano stoiska : Straży Miejskiej, Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej, Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych, Państwowej Inspekcji Pracy, Karkonoskiej Grupy GOPR, WORD–u , PWiK Wodnik, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i inne. Na dzieci czekały ciekawe gry, zabawy, miasteczko ruchu drogowego. Dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę jak bezpiecznie spędzać wakacje, uczyć się jak segregować śmieci.

– Akcją na Placu Ratuszowym miasta rozpoczęła cykl “Bezpiecznych wakacji”, na które zapraszane są zarówno grupy zorganizowane (np. z półkolonii), jak i osoby indywidualne oraz dzieci, które z różnych przyczyn spędzają wakacje w domu, również mogą do nas przyjść. Zapraszamy już w piątek (13.07.2018) na Plac Piastowski w Cieplicach, gdzie przy współpracy z Uzdrowiskiem Cieplice, odbędzie się następne spotkanie, a na przybyłych gości będzie czekać mnóstwo atrakcji – powiedział st. insp. Grzegorz Rybarczyk ze Straży Miejskiej.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

 
%d bloggers like this: