full-width das
Całe Miasto w Twoim Telefonie 

unnamedChcesz wiedzieć o zmianach harmonogramu wywozu śmieci z miejsca Twojego zamieszkania? Chcesz być informowany o zbiórce problemowych odpadów, np. wielkogabarytowych? Chcesz mieć info o utrudnieniach związanych z remontem dróg Chcesz pomóc zwierzakom ze Schroniska dla Małych Zwierząt, albo zaadoptować psa ? Teraz w Jeleniej Górze jest to już możliwe.

Mobilna aplikacja VIZUM, umożliwia przeglądanie harmonogramu wywozu odpadów w wybranych lokalizacjach. Informuje o terminie wywozu nieczystości, jego zmianie, a także informuje o aktualnych lokalizacjach mobilnego PSZOK-u. Ponadto zawiera informacje o terminach okresowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych.

– Nadawcą informacji jest również nasze Schronisko dla Małych Zwierząt- mówi Katarzyna Wierska, wiceprezes MPGK. – Tutaj przedstawiamy informacje na temat adopcji zwierzaków, zaprosimy na dni otwarte Schroniska i organizowane przez pracowników spółki otwarte imprezy plenerowe.

Aplikacja jest w pełni bezpieczna i bezpłatna, a rejestrując się w niej nie podajesz żadnych danych osobowych- wyrażasz jedynie zgodę na włączanie lokalizacji GPS w telefonie. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ wiadomość typy „push”, którą otrzymasz, dotyczyć może nie tylko danego rejonu miasta, czy też ulicy, ale i budynku, w którym mieszkasz!

Jak ją ściągnąć? Nic prostszego !

Jeżeli jesteś posiadaczem telefonu z systemem operacyjnym Android zaloguj się w sklepie google play, wpisz w wyszukiwarce vizum i pobierz appkę. Potem postępuj zgodnie z wytycznymi – sam proces rejestracji i instalacji nie zajmie dłużej niż 3 minuty !!!

 

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

 
%d bloggers like this: