full-width das
Cieplice miodem płynące 

Tradycyjnie jak co roku, już od godz. 10.00 w sobotę 8.09.2018 na Placu Piastowskim w Jeleniej Górze – Cieplicach, nie brakowało smakoszy dobrego, polskiego miodu oraz wyrobów pszczelarskich. Odwiedzający pasaż z przyjemnością oddawali się degustacji najróżniejszych gatunków miodu i zaopatrywali się w słodkie przysmaki bezpośrednio u wystawców XIX Międzynarodowych Warsztatów Pszczelarskich. W programie przewidziano wiele atrakcji, takich jak: pokazy wyrobów z pszczelego wosku oraz targi promocyjne miodów i produktów oraz sprzętu pszczelarskiego.


WES 2170


– Jestem ogromnym zwolennikiem stosowania kuracji miodowych, szczególnie w czasie rekonwalescencji i w okresie wzmożonych przeziębień. Co roku odwiedzam Cieplice i zaopatrzam się w najróżniejsze specyfiki. Niestety, mam wrażenie, że z każdym rokiem drożeje nie tylko sam miód, ale również wszystko inne, co da się z niego wytworzyć. Dzisiaj zakupiłam 3 świece, pyłek pszczeli i małą flaszeczkę nalewki. Przeglądałam też ceny miodów. Drogo, ale być może jutro jeszcze coś kupię na zimę do herbaty – wyznała pani Anna, mieszkanka Jeleniej Góry.


WES 2156


Dwudniowa impreza, zorganizowana przez Regionalny Związek Pszczelarzy w Jeleniej Górze, potrwa do niedzieli do godz. 18.00. Jak widać na zdjęciach, wśród wielu pszczelarzy wystawiających swoje produkty, na pewno w tak bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Warunek – odpowiednia suma gotówki w kieszeni lub w portfelu.


 

{djmedia 538}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

 
%d bloggers like this: