full-width das
Fani samochodów dla zwierząt 

Założyciele DriveClub Jelenia Góra wpadli na oryginalny pomysł, żeby pomóc Jeleniogórskiemu Schronisku Małych Zwierząt. W sobotę 11.08.2018 na parkingu Nowego Rynku na Podwalu, w godzinach 14.00 – 18.00, zorganizowali specjalny zjazd, głównie dla fanów samochodów tuningowanych. Każdy, kto chciał wjechać na teren, gdzie odbywała się impreza, w ramach wejściówki pozostawiał w formie darowizny przywiezioną ze sobą karmę dla czworonogów. Chętnie widziane były również kołdry, koce oraz zabawki dla zwierząt.

AAA 0875

Organizatorzy za naszym pośrednictwem dziękują wszystkim darczyńcom za ich szczodrość. Jak podkreślili, w ciągu kilku godzin sobotniego wydarzenia zebrano naprawdę sporo.

– Nasze domowe pupile otoczone są ciepłem i miłością. Niestety nie każdy zwierzak ma tyle samo szczęścia co one. Duża część z nich siedzi w schroniskach i czeka na swoje lepsze dni. Zazwyczaj są smutne i spragnione zainteresowania ludzkiego. Brakuje im zabawy a co najważniejsze one tak samo jak my muszą coś jeść i pić aby przeżyć. Naprawdę trzeba tak niewiele, żeby trochę ulżyć im w ich smutnej egzystencji – oświadczyli młodzi ludzie.


 

{djmedia 492}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

 
%d bloggers like this: