full-width das
“Inspiracje kowarskie” 

FSW - 2018 - plakat - A3-1Osiedlowy Dom Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pt.: “Inspiracje kowarskie” który odbędzie się w poniedziałek 17.09.2018r o godz. 17:00 w Galerii Promocje Osiedlowego Domu Kultury ul. K. Trzcińskiego 12, 58-506 Jelenia Góra

Inspiracje kowarskie – Teresa Szuszkiewicz – wystawa w ramach Festiwalu Sztuki Włókna XLV Międzynarodowe Sympozjum „Warsztat Twórczy – Kowary” oraz wystawa towarzysząca 17. Międzynarodowemu Triennale Tkaniny w Łodzi.

Teresa Szuszkiewicz – Studia artystyczne ukończyła w 1972 r. w PWSSP we Wrocławiu na Wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby (dzisiejsze ASP). Należała do grupy twórczej „13″ w Tarnowie. Wystawiała m.in. w Krośnie, Łodzi, Rzeszowie, Malborku, Iłowej, Książu oraz Ostrowie Wielkopolskim. W latach 80. brała udział w wystawach w Galerii TPZT w Tarnowie, systematycznie wystawiała w „Salonach” BWA w Tarnowie. Od 1994 r. uczestniczy w Festiwalu Sztuki Włókna – Międzynarodowym Sympozjum „Warsztat Twórczy – Kowary” – gdzie była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

 
%d bloggers like this: