full-width das
Jerzy Łużniak odpowiadał na pytania nie tylko nasze 

AAA 6981W środę 12.09.2018 gościliśmy w naszym programie na żywo zastępcę prezydenta Miasta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka, kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Jeleniej Góry . Transmisja OnLine odbyła się w ogrodzie na Osiedlu Czarne.

Jerzy Łużniak nawiązał do swojej przeszłości i bogatych osiągnięć, które miały wpływ na rozwój naszego miasta. Nawiązał również do bieżących problemów i potrzeb, których jest niemało. Na zakończenie zastępca prezydenta odpowiedział na dwa pytania słuchaczek dzisiejszego wywiadu. Czy warto głosować na Jerzego Łużniaka? Czy jest on najlepszym kandydatem, który ubiega się o prezydenturę? Zachęcamy do wysłuchania przeprowadzonej rozmowy i wyciągnięcia własnych wniosków.

Przygotowując następne audycje będziemy dążyć do tego, żeby nasi słuchacze mieli możliwość, dzięki transmisjom online, samodzielnie stawiać jak największą ilość pytań. Już wkrótce następny gość naszego programu. O najbliższym wywiadzie poinformujemy odpowiednio wcześniej. Zachęcamy do śledzenia naszej strony na facebooku.


TRANSMISJĘ ON-LINE z zastępcą Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Jerzym Łużniakiem można obejrzeć TU: https://www.facebook.com/portalik24/videos/336829803530940/


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

 
%d bloggers like this: