full-width das
Już dziś o godzinie 19:00 

Już dziś o godzinie 19:00 zapraszamy na ostatnią imprezę wakacyjną w Termach Cieplickich – Projekt Plaża! Baseny zewnętrzne będą czynne wyjątkowo do 22:00 więc będzie szansa na popływanie „pod gwiazdami”. Na zapowiadający się ciepły wieczór przygotowaliśmy wiele atrakcji, konkursów i nagród, a pobyt umili nam DJ grający wakacyjną muzykę.


projektplaza 2


Każdy gość otrzyma kwiaty hawajskie i będzie mógł zrobić sobie zdjęcie INSTAXEM, które dostanie od nas na pamiątkę! Super atrakcją będzie dmuchany tor przeszkód oraz slackline – taśma, którą rozstawimy i naciągniemy od jednego punktu do drugiego.

Cała zabawa polega na utrzymaniu równowagi przechodząc po taśmie o szerokości 5 cm. Dla początkujących przygotujemy zestaw, który rozstawimy na trawniku, natomiast drugą taśmę rozłożymy nad basenem, gdzie będzie można zobaczyć, jak robią tricki na slacku osoby, które swoją przygodę z tą dyscypliną zaczęły już jakiś czas temu. Przybywajcie i bawcie się razem z nami! Ceny biletów wstępu według standardowego cennika.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

 
%d bloggers like this: