full-width das
Kino Kobiet w klimacie plażowym 

Lipiec, najgorętszy miesiąc wakacji, nie napawał dzisiaj optymizmem. Za oknem słota, szaro, smutno. Za to w kinie Helios, w środę 18.07.2018, zdecydowanie dominowały radosne, letnie akcenty. Miłośniczki Kina Kobiet zaprezentowały się bowiem w wyjątkowo przyjaznych dla oka plażowych stylizacjach. Okulary przeciwsłoneczne i słomkowe kapelusze dodawały kobiecym twarzom uroku i tajemniczości. Niektóre panie zabrały ze sobą dmuchane zabawki, wymarzone podczas pobytu nad morzem, które w sposób szczególny akcentowały letnie klimaty nadmorskie.

AAA 5873

Przed seansem nie zabrakło słodkiego poczęstunku oraz porad i usług wychodzących naprzeciw kobiecym oczekiwaniom. Główną atrakcją wieczoru było spotkanie z dobrze znaną w świecie czytelniczym jeleniogórzanką Danutą Sadownik, autorką książki „A ty dokąd”. Podczas spotkania poruszano w ciekawy i przystępny, a czasem nawet i w dowcipny sposób zagadnienia z psychologii, psychoterapii oraz troszkę z seksuologii. Dobry humor towarzyszył wszystkim, zarówno gościom specjalnym jak i licznie zebranej damskiej publiczności. Panie z dużym zainteresowaniem i zadowoleniem obejrzały amerykańską komedię “Pozycja obowiązkowa”. Niektóre powiedzonka głównych bohaterek wywoływały czasami niekontrolowane wybuchy szczerego śmiechu. Tradycyjnie już spotkanie prowadzili panowie, którzy z dużym zaangażowaniem i celnymi uwagami zachęcali płeć piękną do dobrej zabawy.

AAA 5894

Sierpień zapowiada się równie ciekawie, ponieważ w Kinie Kobiet zdominują lata 80-te. Każda z pań, która zdecyduje się powrócić do tamtych czasów, będzie mogła zakupić swoją wejściówkę już 23.07.2018. Tego dnia zaczyna się bowiem przedsprzedaż biletów.

 

{djmedia 458}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

 
%d bloggers like this: