full-width das
Liderzy Koalicji Obywatelskiej w Jelniej Górze 

W sobotę 22.09.2018 w Jeleniej Górze – Cieplicach gościli liderzy Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, Barbara Nowacka oraz zastępca Katarzyny Lubnauer Adam Szłapka. Przyjechali oni do naszego miasta, aby udzielić swojego poparcia kandydatowi na Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, obecnemu Wiceprezydentowi Jerzemu Łużniakowi. Korzystając z okazji Przewodniczący PO Grzegorz Schetyna podziękował obecnemu Prezydentowi Marcinowi Zawile za duży wkład w rozwój naszego miasta podkreślając, że wierzy, iż Jerzy Łużniak będzie jego godnym następcą. Podobnego zdania była również Posłanka na Sejm RP Zofia Czernow, przedstawicielka naszego regionu.


DSC 9463


Niecodzienni goście przemawiali na Placu Piastowskim do ponad 100 – osobowej grupy zwolenników obecnego prezydenta i jego obozu. Podczas krótkich przerw zebrani skandowali imię i nazwisko kandydata na prezydenta, wyrażając w ten sposób głośno swoje poparcie i aprobatę co do jego osoby.

Liderka Inicjatywy Polskiej Barbara Nowacka zachęcała wszystkich do aktywnego udziału w wyborach samorządowych 21 października 2018. Otwarcie wyraziła swój niepokój, co do przyszłości Polski, jeżeli wygrają przedstawiciele PiS-u.

– Nie uszanują różnic, ale będą różnicować ludzi, na co my się nie godzimy – podkreślała przedstawicielka Koalicji Obywatelskiej o poglądach lewicowych.

Wszyscy goście bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat samej Jeleniej Góry i jej mieszkańców podkreślając jednocześnie walory naszych okolic.


Transmisja poniżej 

{djmedia 565}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

 
%d bloggers like this: