full-width das
PORTALIK24.pl nie jest już taki mały! 

a1Portalik24.pl nie jest już taki mały! W ostatnich dwóch latach jego popularność systematycznie wzrasta, o czym chociażby świadczą nasze rekordy w lajkach 528, komentarzach 956 i w zasięgu 143,873! . Danych tych nie da się zakwestionować, ponieważ udostępniane są przez serwis społecznościowy. Część z nich, jak np. zasięg użytkowników, do których dociera dany post, normalnie jest niewidoczny dla przeglądających nasz profil. W związku z tym postanowiliśmy je upublicznić, poprzez zrzuty ekranowe postów z różnych dziedzin, żeby podzielić się z Państwem informacją, że docieramy do ogromnej rzeszy osób, nie tylko jeleniogórzan. Dziękujemy Państwu za zaufanie i zainteresowanie naszym portalem i naszym profilem na facebooku oraz zachęcamy do wykorzystywania tego potencjału, np. w reklamach.

Do upublicznienia tych informacji skłoniły nas zaskakujące statystyki jednej z lokalnych telewizji, której jeden z postów, w ciągu ostatnich 3 dni, odtworzyło tylko 50 osób. Natomiast pozostałe posty, jeżeli chodzi o zainteresowanie i odwiedzanie tej strony, wahają się od dwóch do trzycyfrowych, rzadko przekraczając cztery cyfry.

To porównanie pokazuje, że w dzisiejszych czasach, chcąc dotrzeć jak najszybciej do jak największej masy ludzi, trzeba wykorzystywać portale społecznościowe, co czynimy. Po naszych danych widać, jak wiele jest osób, które pragną z wiadomościami być na bieżąco, a nie odtwarzać je i czytać o nich w gazetach dopiero po kilku dniach. Dlatego staramy się często przeprowadzać transmisję LIVE. Zachęcamy wszystkich do śledzenia naszego profilu oraz do wielopłaszczyznowej współpracy, w tym z korzystania z reklamy. ( Nasze reklamy nie są blokowane przez blokery ). Przypominamy również, że wszystkie ogłoszenia są u nas zawsze darmowe.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

 
%d bloggers like this: