full-width das
Szkoła… i świetnie się składa! 

Już 1 września od godziny 12 do 18 zapraszamy wszystkie dzieci do krainy zabawy klockami na evencie z okazji rozpoczęcia roku szkolnego . Podczas 6 godzin warsztatów zabierzemy dzieci i dorosłych do kreatywnego świata klocków, domina i labiryntów.


20180810 sudecka świetnie się składa ogólny LED prod

Na warsztatach „Buduję i wiem” dzieci odkryją samodzielnie matematyczne i naukowe zależności otaczającego nas świata budując modele z klocków LEGO. Ponad 150 modeli do budowania pozwoli przybliżyć im świat: nauki, architektury, kosmosu, zwierząt. W modelach wykorzystane zostaną elementy prostej mechaniki i robotyki, które pozwolą na wprowadzenie w ruch stworzonych przez nie obiektów.

Natomiast Juniorzy poznają tajniki robotyki budując jeden z kilkuset modeli i zdobędą wiedzę na temat mechaniki i praw fizyki obowiązujących w otaczającym nas świecie.

Na warsztatach programowania Dash”a i Dota zaprezentujemy dzieciom manualne sterowanie robotów, a w strefie Malucha przedszkolaki będą budować modele z klocków DUPLO ucząc się alfabetu, liczenia, rozróżniania kolorów i kształtów.

Dla wszystkich niezależnie od wieku i płci przygotowaliśmy świetną rozrywkę w postaci systemu płytek Trick Logic, czyli zabawę w układanie domina w skomplikowane wzory z użyciem 2000 elementów. Łączy ona w sobie elementy zabawy i kreatywnego myślenia, wpływa na uspokojenie oraz polepszanie umiejętności koncentracji i panowania nad swoim ciałem.

Starsze dzieci odkryją również świat labiryntów balansacyjnych, czyli Multiplansze „Multi Game Board” do gier i zabaw.

W programie mnóstwo konkursów z nagrodami, które umilą dzieciom czas powrotu do szkoły.

To jednak nie wszystko.

Zapraszamy do udziału w konkursie zakupowym i odebrania jednej spośród 120 butelek filtrujących!

Zasady konkursu:

1. Zrób zakupy w Galerii Sudeckiej na kwotę min. 250zł (na max. 3 paragonach potwierdzających zakup z czego zakupy z Auchan max. za 150 zł)

2. Przyjdź do punku konkursowego przy scenie na poziomie 0

3. Odbierz jedną spośród 120 butelek filtrujących

4. Akcja promocyjna ważna w dniu 01.09.2018 lub do wyczerpania zapadów.

*Sprzedażą promocyjna objęte są wszystkie towary z wyłączeniem: leków, napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, kart podarunkowych,, kart do telefonu pre-paid oraz zakupów w kantorze i w Totalizatorze Sportowym.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę dla całych rodzin.

Czekamy na Ciebie w sobotę 1 września w godz. 12 – 18. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny!


Galeria Sudecka

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

 
%d bloggers like this: