full-width das
Tak prezentują się najnowsze autobusy 

W dniu dzisiejszym 13 lipca 2018 roku około godz. 10.00 z zakładów MAN, mieszczących się , w Nowej Wsi Wrocławskiej , wyjechało pierwszych 5 z 15-tu autobusów dla Miejskich Zakładów Komunikacji w Jeleniej Górze. W naszym mieście pierwsze 2 autobusy pojawiły się chwilę po godz. 13-tej, a kilkanaście minut później kolejne 3.


AAA 5199


Dla wielu osób, które przyszły przywitać i zrobić kilka pamiątkowych zdjęć nowemu nabytkowi MZK, była to wyjątkowa atrakcja. Lśniące, ładnie prezentujące się autobusy fotografowano zarówno na trasie przejazdu jak i przed samym zakładem MZK.

Autobusy te to jedne z nowocześniejszych konstrukcji na rynku przeznaczonych do komunikacji miejskiej. Pojazdy będą wyposażone w klimatyzację, monitoring, system zapowiedzi głosowych wewnętrznych i zewnętrznych , system informacji pasażerskiej, a także dostęp do Internetu. Aktualnie czekają na firmę , która wyposaży je w powyższe urządzenia.


AAA 5081


Czarno-czerwone autobusy ( kolor wybrany w plebiscycie ) z nowym już logo firmy zostaną zaprezentowane mieszkańcom już wkrótce na Placu Ratuszowym. O terminie poinformujemy w specjalnym komunikacie. Cieszymy się , że portalik24.pl jako pierwszy mógł poinformować Państwa o tym wydarzeniu.  Więcej informacji o nadchodzącym wydarzeniu mówił wiceprezydent Jerzy Łużniak TU, a transmisja LIVE z zakładów MAN TU Poniżej kilka fotek najnowszego autobusu.


 

{djmedia 450}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

 
%d bloggers like this: