full-width das
Uwielbia sport i wyzwania – Agata Buśko nowa Prezes MZK 

W czwartek 2.08.2018 w godzinach porannych odwiedziliśmy podczas pracy Agatę Buśko, nową Prezes Zarządu Spółki MZK w Jeleniej Górze. Jak zapewniła pani prezes, nie planuje ona większych zmian. Zamierza bowiem kontynuować politykę swojego poprzednika.


AAA 9659-4


Największą bolączką zakładu jest notoryczny brak kierowców. Jak to podkreśliła Agata Buśko, zdaje sobie ona sprawę, że dla pracowników jednym z najistotniejszych argumentów za podjęciem pracy w danej firmie jest przede wszystkim wynagrodzenie. Pragnie ona, o ile pozwolą na to posiadane finanse, zadbać o ich odpowiednią wysokość w przyszłości, żeby polepszyć warunki bytowe kierowców i ich rodzin.

Nowa pani prezes jest bardzo sympatyczną, przedsiębiorczą i kontaktową osobą. Jak sama o sobie mówi, uwielbia sport i nie boi się wyzwań.

Podczas krótkiego wywiadu pani prezes z dumą przypomniała ostatnie przedsięwzięcia spółki. Jak zapewne już niektórzy zauważyli, w dniu dzisiejszym na naszych drogach pojawiły się dwa z trzech hybrydowych autobusów, które przyjechały do Jeleniej Góry tydzień temu. Przy tak wysokich temperaturach pasażerowie, którzy korzystali z linii autobusowej nr 2 i nr 6 na pewno byli bardzo zadowoleni mogąc przez moment odetchnąć od upałów w tak komfortowym autobusie. Jest on bowiem między innymi wyposażony w odpowiednią klimatyzację.

Więcej na temat nowej pani prezes MZK w krótkim materiale filmowym.


{youtube}9EkoVwkKqWc{/youtube}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

 
%d bloggers like this: