full-width das
Wędrówka z kijkami z Mysłakowic do Bukowca 

Już po raz kolejny Posłanka na Sejm RP Zofia Czernow mile zaskoczyła sympatyków aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu organizując „Wędrówkę z kijkami”, tym razem do Bukowca.

AAA 4443

W sobotę 6 lipca 2014 o godz. 9.00 ponad trzydziesto osobowa grupa miłośników Nordic Walking spotkała się na przystanku w Mysłakowicach, żeby we wspólnym gronie wyruszyć w trasę. W grupie wędrujących zdecydowanie przeważały panie. Ponad dwu godzinna wycieczka sprawiła wszystkim uczestnikom sporo radości, gdyż po drodze oczy cieszyły przepiękne krajobrazy malowniczych zakątków naszego regionu. Zwieńczeniem marszu był odpoczynek przy ognisku i pieczenie kiełbasek w parku przy Dworze w Bukowcu. Była też chwila na wymianę poglądów i podzielenie się własnymi wrażeniami przy kawie.

AAA 4492

– Przepiękna trasa. Idę nią dziś po raz pierwszy. Muszę zmobilizować męża i namówić go na wyjście ze mną właśnie na taki spacer jeszcze tego lata. Jest troszkę zbyt gorąco, ale najważniejsze, że nie pada. W promieniach słońca dominująca zieleń wygląda prześlicznie – zachwycała się wędrówką jedna ze starszych jeleniogórzanek.

– Namówiłam koleżanki na dzisiejszą wędrówkę, bo wiedziałam, że będzie ciekawie, sporo dla ducha, ale też coś i dla ciała. Pani Poseł dba zawsze zarówno o nasze samopoczucie, jak i o odpowiednią regenerację sił w drodze. Wiedziałam, że nas nie zamęczy, a będą miłe wspomnienia – zwierzyła się w żartobliwym tonie Pani Barbara, która już niejeden raz brała udział w wycieczkach organizowanych przez Zofię Czernow.


 

{djmedia 440}
 


{youtube}GJFFpZTa5Zk{/youtube}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

 
%d bloggers like this: