full-width das
Weekend w Karkonoszach [13-15 lipca 2018] 

Gitarą  i …

W 2018 roku spotkanie z poezją śpiewaną w Borowicach odbędzie się
w dniach 13-14 lipca.

piątek 13 lipca, start o godz. 19.00
– Wolna Grupa Bukowina
– Ralph Kamiński
– Natalia Przybysz

sobota 14 lipca, start o godz. 18.30
– Pod Strzechą
– Nula Stankiewicz śpiewa Osiecką
– Piotr Bukartyk
– Raz Dwa Trzy
WSTĘP WOLNY !

 

“Leśne przygody Tymoteusza”

Leśne przygody Tymoteusza Rymcimci “Leśne przygody Tymoteusza” to druga część perypetii ulubieńca dziecięcej widowni, wymyślonego przed laty przez Jana Wilkowskiego, sympatycznego misia – Tymoteusza. Tym razem wybierzemy się z Tymkiem na grzybobranie do lasu, gdzie na naszego bohatera czeka wiele niespodzianek. Oczywiście w przedstawieniu nie może zabraknąć znanego już dzieciom chytrego lisa, tym razem w roli myśliwego. W odpowiednim momencie pojawi się również nieco staroświecki, ale jak zawsze opiekuńczy tato niedźwiedź. Teatralny serial autorstwa jednego z najznakomitszych polskich lalkarzy na stałe wszedł do repertuaru teatrów lalkowych ciesząc się od lat niesłabnącą popularnością. Literacka i teatralna atrakcyjność historii o Tymoteuszu, połączona z łagodną dawką dydaktyzmu, plastyka odpowiadająca dziecięcej wrażliwości powodują, że kolejna premiera Sceny Animacji na pewno spotka się z gorącym przyjęciem najmłodszej publiczności.autor: Jan Wilkowski
występują: Radosław Biniek, Dorota Fluder, Sylwester Kuper, Lidia Lisowicz, Jacek Maksimowicz, Sławomir Mozolewski
Bilety:
wstęp wolny
Sobota, 14 lipca 2018, godzina 16.00

Plaża miejsca w Nowym Rynku

Już od 7 lipca w Jeleniej Górze będzie można pójść na plażę. Przygotowaliśmy dla naszych klientów – mieszkańców Jeleniej Góry i okolic oraz turystów letnią atrakcję – Plażę Miejską.

Plaża Miejska objęta jest Patronatem Prezydenta Miasta Jelenia Góra, jak również Muzycznego Radia i portalu Jelonka.com.

Plaża Miejska działa codziennie od 7 lipca do 5 sierpnia. Wstęp jest bezpłatny. Na przyjemnym piasku znajdą Państwo leżaki, parasole słoneczne i wielką piaskownicę dla dzieci wraz z zabawkami. Restauracje i kawiarnie Centrum Handlowego Nowy Rynek zapraszają po smaczne jedzenie i napoje.

W każdą sobotę i niedzielę od 14 lipca będą odbywać się imprezy tematyczne, na które serdecznie zapraszamy.

14/07 – Hawajskie Party – Aloha. Przywitaj hawajską wyspę pełną słońca i zabawy i pozwól bogini wulkanów nauczyć Cię tańca Hula.

 

Kino Letnie w Nowym Rynku – seans La La land

Mamy dla Państwa wspaniałą, letnią atrakcję. Już 14 lipca startujemy z kinem letnim, które przez 7 kolejnych weekendów będzie zapraszać mieszkańców Jeleniej Góry i okolic oraz turystów odwiedzających region, do obejrzenia hitów kinowych ‘pod chmurką’.

Na parkingu centrum, na poziomie +2 stanie Kino Letnie. Dodatkowo w sierpniu (18 sierpnia) zaprosimy do Kina Samochodowego.

Filmy będzie można obejrzeć bezpłatnie, w każdą sobotę, o godzinie 21.30.

LaLa Land, 14.07.2018

Nocleg Jelenia Góra
http://bit.ly/2Jfb7ja

Nocleg Jelenia Góra
http://bit.ly/2KPyANL

Nocleg Jelenia Góra
http://bit.ly/2uovt4g

 
%d bloggers like this: